| Rienmedire a întrebat:

De unde se poate cumpara un plan de afaceri?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Prin mine. happy

| MistarGoGu a răspuns:

Planuri de afaceri nu sunt ca un cauciuc sau o piesa de schimb! L-ai pus la masina si mergi mai departe! Se face de un economist " la comanda " in functie de specificațiile clientului si cam ce afacere ar dori el sa dezvolte! Una este plan de afaceri pentru comert *( inclusiv on-line ), alta pentru productie *( fabrica de orice fel ) sau prestare de servicii!
E ca si cand iti iei o haina din magazin ...mai ai nevoie de ajustări la croitor te măsoară si iti face la comanda! STA pe tine ca turnat! Asa e si cu un plan de afaceri!