| anonim_4396 a întrebat:

Deci,am nevoie de ajutor. salutare la toata lumea!
am cont pe okazii si mai zilele trecute am primit un mail de la ei cum ca am de platit "Înștiințarea de plată pentru activitatea din perioada 31.12. 2012-31.01.2013" in valoare de 1.17 euro.

Răspuns Câştigător
| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

Site-ul OkaziI.RO percepe taxe pentru punerea in vanzare a produselor: taxa de listare pe site a produsului (0.01 Euro/anunt ), promovari suplimentare alese de vanzator la punerea in vanzare ( costul variaza in functie de optiunea aleasa ), comisioane ( la vanzarea pe site produsului si reprezinta 2, 8% din valoarea ofertei castigatoare).
Daca nu ati vandut un produs pe site, costul la care faceti referire a fost acumulat ca urmare a listarii produselor dumneavoastra sau in a promovarii anunturilor puse in vanzare pe Okazii.ro.
Mentionam ca la punerea in vanzarea a unui produs, dar si ulterior, in contul dumneavoastra, sectiunea Financiar, puteti vizualiza in mod detaliat optiunile pentru care ati fost taxat.
De asemenea, pentru orice informatii cu privire la serviciile oferite de Okazii.ro, ne puteti contacta atat pe e-mail, la adresa suport@okazii.ro, cat si telefonic la numarul 0374 652 944, de luni pana sambata in intervalul 09-21.

O zi frumoasa,
Okazii.ro

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si vrei sa ghicim care-i intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ajutorul constand in ce? Daca aia vroiai cumva sa intrebi, daca nu ai platit pana la data specificata ti se va suspenda contul.

| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

INTREBAREA era " de ce am de platit? nu e gratuit serviciul lor... dupa ce ca nici nu am reusit sa vand ce aveam postat mai vor si bani. in fine....si ce daca imi suspenda contul, imi fac altul sau nu mai folosesc serviciile lor.

| wrath007 a răspuns:

Ooo..ai datorii

| Tyysonn a răspuns:

Is nebuni, am primit mesaj pe telefon cu datoria de un euro