| TipicAnonim123 a întrebat:

Din curiozitate, citi bani ați strins cel mai mult, in cit timp si in ce mod?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Jucam la pariuri banii de buzunar. Primeam sa zic 10-12 lei pe zi, din care cam 8 ii bagam la pariuri. Ce scoteam puneam deoparte. Am strans in 3-4 luni vreo 5-6 milioane pe care i-am folosit ca sa merg la turneul de tenis de la Bucuresti "BRD Nastase-Tiriac Trophy". In fine, tie nu-ti recomand metoda asta cu jocurile de noroc laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cateva mii de euro... muncind

| CPAElites a răspuns:

In jur de 3415 Lei ( in 2 saptamani ) La lansarea unu joc...Am avut video pe YouTube cu acel joc ( Aproape 300k View ) Am monetizat trafficu pe TrueMediaPartner.com Am 16 ani big grin

| Neo12 a răspuns:

Buna!
Pur si simplu am economisit..cateva sute de lei.300-400.
Ii strangeam pe cei de la scoala, imi dadea 20 de lei bunica la pensie..in vreo 2 luni sa zic asa.
O zi placuta!

| Omnitrix a răspuns:

Trebuie s? investe? ti am investit 100$ si am facut 320 $ intr-o saptamana, deci merge! https://www.mypayingads.com/index.php?ref=20551

| John16 a răspuns:

In jur de 250 de lei, intr-un an jumate, mi-au dat ai mei bani de buzunar dar intotdeauna pastram ceva din ei, primeam bani cadou la ziua de nastere, craciun etc si mai aveam un noroc mare, faceam meditatii pentru scoala in valoare de 45 de lei iar ai mei imi dateau tot timpul 50, si 5 lei ramaneau totmereu la mine si ii pastram