| Vaughn a întrebat:

Doresc sa deschid un magazin online/stradal cu produse in special pentru femei, haine si cosmetice din Coreea de Sud. Aveti idee de un nume bun pentru o astfel de activitate? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| laSoledad a răspuns:

Idio sau Idyo.

(sa nu care cumva sa credeti ca vine de la idiot, no, no)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

环球商店

Sper ca m-am făcut înțeles. Fundă?

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Magazinul Global ar fi Coreean, nu chinezesc.
Deci nu cred ca e buna idee sa fie scris in Chineza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Goete):

Magazin coreean cu produse fabricate în China. laughing

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, supunem la vot numele
环球商店
Cine este pentru?

| Vaughn explică (pentru anonim_4396):

Nu nu. Chiar daca locuiesc in Hong Kong, nu sunt interesat de piata din China, dar am avut ocazia sa vizitez Coreea de Sud si se pare ca aproape tot ceea ce fac, fac bine. Sotia, fata si inclusiv marea majoritate a femeilor din HK (si din China) sunt mari amatoare de produse din Coreea. Culmea nu? big grin