| geoloveEdward a întrebat:

Draga TPU imi puteti spune cum sa fac si eu bani deoarece vreau sa-mi cumpar un mp3 pe care l-am vazut pe net si care costa 169 lei deci spuneti-mi cum sa fac mai repede bani.please...dau funditahappy:*

Răspuns Câştigător
| emmyiulian a răspuns:

Castiga bani sau produse Apple(ipod-uri, iphone-uri, ipad-uri, imac-uri, etc.) usor si sigur. Tot ce trebuie sa faci e sa te inregistrezi dand un click pe http://apple.kudosnetwork.co.uk/50713 si un card VISA valid si gol. Iti recomand tie si nu numai acest site pentru ca e pe bune, e serios, eu am luat un ipod suffle 2 gb si 34 lire sterline, daca te intereseaza asa ceva si pentru ca o sa intampini mici probleme ma contactezi sa te ajut, sunt anumiti pasi care nu-i descoperi singura in aprobarea contului...te astept, o zi faina!

13 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Sa dai in cap la oameni sau sa spargi o banca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa faci bani repede...imprumuta,si dupa ce te angajezi ii dai inapoi; dar gandeste-te ca banii care ii faci repede repede se duc;

| MoonLight a răspuns:

Cere de la bunici cate un pic...

| Marius2011 a răspuns:

Imparte pliante del a Vodafone,profi, penny, billa. si asa i faci rapid

| Sabiina a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai. Spune`le ca in schimbul acestor bani ii vei ajuta la treburile casnice timp de o luna sau cateva saptamani. Bafta!

| anUcy a răspuns:

Simplu...Muncind!

| jamaican a răspuns:

Intra pe site asta http://bani-pe-internet.tk/, pe mine m-a ajutat sa fac ceva banuti.

| Maiky a răspuns:

Pai ajutati parinti, vecini, rudele plimba caini daca ai pe la bloc cautati un job de vara sunt multe modalitati sper ca te-am ajutat

| AlinDolce a răspuns:

Pai smug Poti sa il ajuti si tu pe tatal tau smug ii ceri si tu 25 de lei. Ii mai ceri mamei 30 de lei sa te duci cu prt pe la un suc. Ii mai ceri 10 lei ca te duci la magazin. :d Si faci tot asa. happy Poti cere si sume mai mari. Sper ca te-am ajutat. :d

| AlinDolce a răspuns:

Si max in 2-3 zile ai facut banii. Funda? :d :*

| Sandibe a răspuns:

O metoda foarte simpla, testata este pe http://goo.gl/L1x1EQ
verifica pagina de concurs din stanga

| Cheetah a răspuns:

Depinde...daca ai 16 ani sau peste te poti angaja la Mec big grin. Daca ai sub 16 poti impartii pliante, fluturasi etc :* intereseaza-te si sigur vei gasi ceva big grin funda?