| TrueRO a întrebat:

Buna TPU vreau sa-mi cumpar un Samsung galaxy s3 cu abonament 2 ani si mi-e frica sa nu se strice deoarece costa foarte mult imi spuneti va rog se strica repede? are niste buguri? cat tine? Va rog ajutati-ma sa nu dau bani degeaba daca mai is si alte probleme spuneti-mi sa nul iau si dupa sa nu mearga.Dau funda la cel mai bun arspuns.Multumesc.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu merge il duci in garantie si gata

| TrueRO explică:

Cum fac sa nu se mai incaleaza?crying

| BestDrugs a răspuns:

La S3 singura problema de care am auzit e ca daca il scapi in colt se sparge in rest buguri nu stiu sa aiba