| Lovelyx3Friendly a întrebat:

Hey, am 13 ani si vreau sa imi cumpar ceva urgent care costa 50 lei, da fara sa stie cineva...imi puteti da cateva idei de a strange si de a face bani cat mai repede?

7 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Alocația

| Simona a răspuns:

Eu oricer mamei bani, ori fac economii...hee hee Dar de obicei ii cer mameihee hee mereu ma salveaza love struck

| Lovelyx3Friendly explică (pentru Simona):

Nu vreau sa stiebig grin

| Simona a răspuns (pentru Lovelyx3Friendly):

thinking strange-ti din banii de pachet

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Pai in primul rand renunta sa iti cumperi mancare de la scoala, si in locul ei iti iei un sandwich si pastrezi banii, daca iei la un suc fac si tu putina economie...si in 1-2 saptamani probabil ca o sa ai banii pe cre ii vrei

| Stefan_Amisculesei_1998 a răspuns:

Fa treburi casnice de exemplu: du gunoiul, spala vase sau covoare, dai cu aspiratorul, sterge praful big grin

| sadnessDeath a răspuns:

Pai,daca stai cu mama,tata, matusa, nu conteaza.du-te si fa-i masaji vreo juma' de ora(stiu ca-i mult)pentru 50 de lei, asa am castigat eu 10 milioane big grin