| alexdumitru98 a întrebat:

Dupa ce ai primit niste bani prin paypal (ca Family&Friends)de la cinvea si ii trimit mai departe la altcineva, persoana de la care am primit eu banii da refund, banii si-i mai poate recupera?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca el ti-a trimis deja banii, nu are optiune atot el sa-ti dea refund, fiindca banii odata plecati de la el din cont nu mai pot fii chemati inapoi, tot de el.
Tu poti sa-i faci refund, cand banii ajung la tine in cont!

| Wr3nch a răspuns:

Nu. Doar prin goods and products. Prin friend and family nici macar nu poti da refund request lol.