| Kornuletz540 a întrebat:

E adevărat că la ora actuală salariile nete ale celor ce lucrează în industria de prelucrare a petrolului, respectiv în cea de extragere a cărbunelui sunt mai mari decât ale celor din IT ori administrația publică?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este adevarat!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Posibil. E un domeniu foarte bine plătit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care lucreaza la privat in IT au salariul mai mic! In strainatate cei care lucreaza la privat au cele mai mari salarii! Multe lucruri nu sunt corecte in tara noastra!

| Standt a răspuns:

Adevarat.

| 98521456 a răspuns:

Nu avem de unde sti. Salariile sunt confidentiale. Stiu ei de ce.