Întrebare recomandată | BelehuzCorneliaAlexandra a întrebat:

Buna tpu.care stie in Constanta o firma serioasa cu plecari in strainatate la munca? Sau cineva care a mers la o anumita firma si e serioasa.ca tepe am mai luat la multe firme.Ma intereseaza pentru parintii mei.caut o firma serioasa care o recomanda multi.dau funda pt cine ma ajuta kiss

2 răspunsuri:
| Maioru88 a răspuns:

Buna, nu stiu exact daca in C-ta exista firma Concordia eu cu ei am plecat in Anglia sper sa iti fiu de folos multa bafta

| BelehuzCorneliaAlexandra explică (pentru Maioru88):

Si la firma asta ai dat comision ceva? si la ce anume ai plecat in Anglia?