| Faranume242424 a întrebat:

E in siguranța Să platesc cu cardul pe aliexpress? Ei se pot folosi de cardul meu după comanda? Dacă scrie ca acel produs costa 1.39 lei, din cont îmi ia 1.39 sau mai mult? Coletele le trimit sigur?

2 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Faci cumparaturi serioase nu gluma.
La banii astia o sa iti ofere cu siguranta transport gratuit si asigurare.

| Emmaev17 a răspuns:

Poti sa te inscrii in grupul de pe Facebook: Totul despre Aliexpress. Si poti sa intrebi acolo. Sunt multe persoane care au comandat si stiu cum se procedeaza