| anabla12 a întrebat:

Bună, vreau sa răspundeți urgent, vreau sa dau o comanda de pe Pull&bear site și se poate plăti doar cu cardul, este legit? Am auzit ca unora nu le-a mai venit comanda dar banii au fost extrași din cont și nici nu au primit niciun email când au achitat, vreau sa scrieți concret dacă totul este bine și nu dau teapa și dacă trimit coletele stare perfecta, mulțumesc!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Are reviuri foarte proaste, nu recomand!

https://au.trustpilot.com/review/pullbear.com

suntserios
| suntserios a răspuns:

E ditamai magazinul totusi, nu cred ca se ocupa cu furturi.

| Hyperion7 a răspuns:

Site-ul este legit

| haileewatson a răspuns:

Este ditamai brandul. Nu e teapa. Daca iti scrii corect adresa si emailul, ajunge la tine orice colet.
Am comandat de pe site si nu am avut probleme. Poti sa mergi direct in magazin daca ai in orasul tau.

| Lester23 a răspuns:

Exista anpc, zic

| anabla12 explică (pentru Lester23):

Am văzut ca mulți au luat teapa și vreau sa știu dacă sunt persoane pe aici care au dat comanda și a fost totul bine