| alexalx1234 a întrebat:

Este adevarat ca alocatiile copiilor vor creste la 450 lei incepand cu 1 ianuarie 2017?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata nu este nimic stabilit, nu a aparut nici o reglementare legala in acest sens. Daca si cand o sa apara vom afla.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Astea sunt propuneri populiste facute acum inainte de alegeri.Chiar daca se voteaza, va trebui sa presedintele sa fie de acord si sa nu conteste nimenea!
Pana la alegeri nu mai crede tot ce auzi, ca unii sunt in stare sa promita si luna de pe cer numai sa fie alesi!

Bula
| Bula a răspuns:

Vom vedea dupa alegeri...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se tot vorbeste, ca si cu creșterea pensiilor, vorbe, dar fapte cînd?

| August99 a răspuns:

Sigur nu o sa se intample

| nirocino a răspuns:

Nu cred.

| Byuska a răspuns:

Prea frumos ca sa fie adevarat

| onenumber a răspuns:

A fost doar o propunere, inca nu s-a votat actul normativ, urmeaza sa ajunga in parlament iar daca va primi vot pozitiv undeva prin martie aprilie se va aplica.