| anonimus321 a întrebat:

Este bine un job la un Euro Gsm? Tinand cont de programul pe care il au? de la 09:00-15:00,iar sambata si duminica de la 09:00-21:00? Cat se castiga? Este obositor? Se merita? Tinand cont de faptul ca sunt studenta. Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde doar de tine cum te organizezi cu facultatea si invatatul daca e sau nu obositor, daca merita sau nu. Mie in facultate mi ar fi fost fizic imposibil sa lucrez 6 ore si sa fiu prezent si la laboratoare

| Eduard619 a răspuns:

Pai este platit cu 9-10 milioane din cate stiu eu.