| Flaviius87 a întrebat:

Este enervanta reclama de la Oriflame?

Răspuns Câştigător
| PhaseMorphXR a răspuns:

Peste orice masura si limita a bunului simt, mi-am rarit vizitele pe TPU cu 70%.

11 răspunsuri:
| Flaviius87 explică:

@Alexandra pentru ca si pe mine ma scoate din sarite si nu cred ca a castigat vreun membru nou la oriflame! Avon e mai ieftin la aceeasi calitate! tongue am pus asta ca sa vada cei de pe acest site sa scoata prostia aia de reclama idioata! ca altfel o sa ne rarim vizitele cum ne spune si "Floatilla"
Numai bine va doresc! si multumesc pentru raspunsuri!

| erika13 a răspuns:

Nu
este enervanta reclama la avon

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Normalx_x///Imi vine sa sparg monitoru x-(

| ßeatryce a răspuns:

Daaaaaaaaa! dc?

| ZeePinkStar a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, prefer sa intru mai rar pana "dispare" big grin

| ladypink1 a răspuns:

Da straight face foarte enervanta sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,foarte enerventa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este!
ma enerveaza, imi apare intr-una!

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Foarte enervanta:@!

| Mykidutza a răspuns:

Este foarte enervanta. zici ca am intrat pe acest site sa vad produse la oriflame...eu unt reprezentanta la avon...

| bea_6905 a răspuns:

Foarte. Nici nu mai intru asa des pe site.