| Gosh. a întrebat:

Care e cea mai enervanta reclama de la TV in opinia voastra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia cu ferestre cand tot zice "sa reziste"...ma scoate din sarite

13 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In ultima vreme, aia cu familia Telcu. De fapt alea, ca sunt in serial.
De-a lungul timpului insa, sunt mii de reclame idioate adunate in topul meu.

| Malvina24 a răspuns:

Raspunsul lui andy2607 e cel mai super! nota 10 maxima dreptate!

| SweetCandy a răspuns:

Alea de la vodafone cu tipii aia 2 si cu fata aia x(

| Klara a răspuns:

Baia lui Paul si vaca Paula cu pete. Ce jignita se simtea colega mea de banca (Paula) cand incepeau ceilalti nebuni sa cante de "Paula Pudding superstar..." Si ce jignit era si var'miu Paul cand auzea de baia altui Paul rolling on the floor Paul si Paula, dar si Veronica aia cu tortul in cap impreuna cu Persic, faceau deliciul reclamelor TV. Scarboase si de prost gust.

| zanesiprintese a răspuns:

Una cu vopseaua, sticky parca

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Era una, nu stiu la ce, era ceva de genul 'proteine pretioase de casmir' straight face Penibil.
Si aia la Cremita.

| ady2607 a răspuns:

Prima reclama pe care o vad si o ascult atunci cand mi se intrerupe un film...nu conteaza care.

| mariaale a răspuns:

Aia cu evitati excesu de zaar etc o stii oh go on

| Rapperiţa a răspuns:

Reclama pe care o urasc e reclama aia noua de la iaurtul Tnuva.
Incepe cam asa: "Micuta mea Sofia are nevoie... " Si dupa apare o "copchila" care face o pirueta laughing straight face
Cea mai enervanta reclamaangry. pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia cu familia telcu
cand zice fetita aia"cheltuiesteti banii cu cap"

| Oana_4980 a răspuns:

Aia cu iaurtul cand zice '' prea moale, prea tare, prea dulce, prea amar, prea nu stiu cum... laughing, prea bun. Aia ma sacaie x-(

| owwwi a răspuns:

Reclama la Hyundai, aia cu 7!, in special partea de final: "...pentru ca o garantie mai lunga e mai buna decat una mai scurta"

| owwwi a răspuns:

Ultima reclama la Hyundai, aia cu 7, in special sclipirea de final:"...pentru ca o garantie mai lunga e mai buna dacat una mai scurta!"