| Lenesul87 a întrebat:

Este posibila impadurirea cu PAULOWNIA in Romania, sunt persoane care zic ca este o spevie foarte pretentioasa si cat ar costa impadurirea pe hectar aproximativ, se merita o astfel de investitie?

5 răspunsuri:
| stragery a răspuns:

Pai eu stau in teleorman si am vecini care au paulownia, deci daca esti mai spre sud, nu-i problema.

| idx a răspuns:

Sa nu te imbogatesti repede, asa cum au facut crecatorii de struti, vipere, vanzatorii de masini de csut singer, investitorii fni, sa-i, escrocheria de la Timisoara etc.

| idx a răspuns (pentru idx):

Escrocheria de la Timisoara = Caritas

| kedin a răspuns:

Am vazut multe plantatii de paulownia, depinde ce firma înființează plantatia si daca oferă consultanta

| Jatropha a răspuns:

Demandez des informations à http://www.Paulowniaonline.net et vous recevrez gratuitement le plan de maintenance