| TheLightWolfKK a întrebat:

Eu am 14 ani, dar in noiembrie voi face 15. Stiu ca daca vreau sa imi fac card pe care sa imi vina alocatia trebuie sa meg cu un parinte, dar cati lei imi va lua banca din alocatie, imi putetu raspunde? Dau funda raspunsului potrivit

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta o sa afli la banca, insa cardurile pentru copii cred ca au comisoane zero in general

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se percepe comision la BT.

| Raducons a răspuns:

Am avut si eu odata card si era comision zero si nu lua bani la extragere, cred ca este asa si acum.
Intreaba un operator o sa iti spuna detaliat cat vei plati.

| TheLightWolfKK explică:

Vreau sa mai spun ca imi voi face card Visa si cred ca la Banca Transilvania. Daca aveti sfaturi mai bune spuneti-mi-le va rog.