| Aaronzockt1 a întrebat:

Exista un scoala unde pot sa ma duc exemplu 1 saptamana 2 zile la scoala ca vreau sa incep sa muncesc

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La cum scrii, ai nevoie de multa scoala.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista "un scoala"

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista liceu la seral unde poti face orele dupa cum ii spune si numele seara

| Anonimul151 a răspuns:

Există seral ( unde mergi la înțelegere cu profesorii la ore, și pe după amiaza ), și exista liceu fără frecvență unde mergi 3 săptămâni în octombrie, și 4 în martie sau ceva de genul. Am spus cu aproximație. Interesează te la licee care au seral și fără frecvență.

Dar nu prea sunt șanse sa i-ei bacul cu o nota bună mai ales ca nu prea se pune atât de mult accent pe învățat iar într un timp scurt e cam imposibil sa înveți atât de mult.