| TheFootballPlayerAndrey a întrebat:

Peste cateva zile incep campionatele de fotbal la scoala noastra (fiecare clasa va participa).Eu stiu sa joc chiar bine fotbal,dar problema e ca ma va urmari toata scoala...daca fac ceva mai amuzant (de exemplu imi dau cu mingea in fata din greseala) va rade toata scoala de mine,daca gresesc toti o sa ma huiduie...o sa am emotii. Vreau sa fac un meci bun sa castigam campionatul, dar cand ma priveste toata lumea parca nu pot sa joc bine.Ce sa fac?

1 răspuns:
| FrumoasaTa a răspuns:

Imagineazati ca nu e nimeni in jurul tau si chiar daca gresesti ceva imagineazati ca ai vazut doar tu. Daca cineva iti spune ceva nu-l baga in seama