| alexandruth a întrebat:

Exista vreun site care te plateste pentru logo-urile facute? Nu vreau site gen freelance, vreau un site in care sa postez eu logo-urile facute de mine pentru ca cineva sa le cumpere, nu ca cineva sa ceara un logo si acea persoana sa aleaga din 20.. . happy

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva, ai putea sa-ti faci un canal de Youtube cu artwork-uri si daca cineva vrea sa-i faci un background, logo, thumbnail sa te plateasca prin PayPal, sau sa-ti faci un site web cu un portofoliu cu ce ai facut tu.

| alexandruth explică (pentru introduaicinumele):

Ba exista... l-am gasit dupa ce am pus intrebarea... http://graphicriver.net/;)

1 răspuns: