| VanessaTPU a întrebat:

Explicati-mi si mie faza cu telefoane vechi la vodafone, ce se primeste daca duci, va roghappyFundita etc.

Răspuns Câştigător
| GEORGE a răspuns:

Eu din cate stiu e la cosmote si daca duci cel putin 3 telefoane vechi iti dau ei cate zece euro pentru fiecare tel. in total 30 de euro pe care ti-i scad di pretul telefonului pe care vrei sa il cumperi. Te-am ajutat?

2 răspunsuri:
| emaalexandra97 a răspuns:

Fiecare telefon vechi valoreaza 10 euro.pe trei telefoane vechi sa zicem, primesti 30 euro cu care iti poti cumpara un telefon nou

| ZuzZzulina a răspuns:

Poti cumpara un telefon dand alte telefoane pe care le ai si asa cumperi un telefon:cu telefoane. Funda?