| BackAgain a întrebat:

Foloseste cineva cardul ISIC pentru studenti? Cum vi se pare? E bun, se aplica reduceri? Se plateste ceva in afara de acei 30 lei pentru card? E cu schepsis? Pare prea frumos sa fie adevarat, mai ales partea cu contul si cardul la BRD fara sa dai absolut niciun ban.

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Eu am de doi ani card de student la BRD cu legitimatie ISIC integrata. Maxim de 2-3 ori am folosit reducerea respectiva la diverse magazine afiliate. Trebuie sa le zici ca e legitimatie ISIC inainte sa faci plata pentru aplicarea reducerii.
Despre card am numai cuvinte bune. Retragere de la atm BRD cu comision zero, transfer bani pe un alt cont BRD fara comision, aplicatie pe telefon "You Brd" gratuita si fara absolut niciun cost de mentenantaa.