| anonim_4396 a întrebat:

Foloseste cineva cardul ISIC? Cum vi se pare? E bun, se aplica reduceri? Se plateste ceva in afara de acei 30 lei pentru card? E cu schepsis? Pare prea frumos sa fie adevarat, mai ales partea cu contul si cardul la BRD fara sa dai absolut niciun ban.

2 răspunsuri:
| Staif a răspuns:

Card la BNR?! Exclus!
BNR-ul nu lucreaza cu persoane fizice. Nu face conturi nici persoanelor fizice, nici juridice.
Asa ca "oferta" este o inselatorie!

| BackAgain a răspuns (pentru Staif):

BRD*
Nu stiu de ce mi-a "corectat" in BNR. In fine, am modificat acum si in intrebare.