| Spintecatorul a întrebat:

Foloseste cineva TextAd ( http://textad.traficdublu.ro/ )? Sunt seriosi?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Nu folosesc, acum l-am vazut prima data, dar am pierdut "batuta"...inscrierile gratuite erau pana la 06. 01. 2007.
Am un nepot in capitala tarii noastre, cu un asemenea TexAd, iar mama lui cand ajunge la serviciu, primul lucru, da-i cu click-ul, nu stiu cat de mult castiga, nu ma pasioneaza asa problema, eu sunt mai de la periferia tarii, ma multumesc cu putin...sa nu confund cu Putin.

3 răspunsuri:
| Ana213 a răspuns:

Oricum nu merita 30 de euro pe luna si ti calcu aprins non stop iti vine mai mult curentu laughing

| elycrissro a răspuns:

De ce sa ti calculatorul deschis nu inteleg, stiam ca este un serviciu gen Adsense, dar platea 5 centi pe click, acum cu criza nu cred ca da mai mult de 1 cent click. Acum iese bani doar din publicitatea privata, in rest foarte greu si doar sa ai noroc.

| raresr32 a răspuns:

Nu prea