| danciu17o10 a întrebat:

Funda!
Cat costa curierul din Polonia pana in Romania?

Răspuns Câştigător
| fabricadejaluzele a răspuns:

Costul depinde de greutatea si volumul coletului. pentru un colet de 20 kg este undeva la 80 euro!

10 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

2-4 plus sau minus

| danciu17o10 explică (pentru ombladon):

Ce 2-4 varule?

| ombladon a răspuns (pentru danciu17o10):

Poate fi si mai mult

| danciu17o10 explică (pentru ombladon):

Ce 2-4 euro? milioane? ce reaq asta e rasp oh go on

| ombladon a răspuns (pentru danciu17o10):

Ti-am zis,chiar si mai mult,dar tu sa fii dur, cand vine curierul, negociaza cu el, zii ca ai neamuri peste prut, niste prieteni cutitari care pentru 1000 de parai, il taie pe el si pe toata familia lui

| ombladon a răspuns (pentru danciu17o10):

Deci cand vine curierul ia-l tare, tipa la el, da-i si o palma dupa cap sa te stie de stapan.

| mixxjim a răspuns:

Depinde de firma si de ce transporti, de greutatea coletului, daca e colet, si de distantele dintre localitati, pretul e la kg pentru colete si depinde si de nr. de km

| Alexandru98 a răspuns:

Conteaza greutatea coletului

| MaDyyy33 a răspuns:

500 roni.mie atat mi-a cerut cineva

| speed1234561 a răspuns:

Sa zicem 200 de roni