| AleeAlexaaandraaa a întrebat:

Funda! Ceau, vin cu o intrebare. Este cineva la facultatea de psihologie si sociologie la resurse umane? Daca da, cum este? Sau, daca profesez in resurse umane asa rau e? Programul e de 8 ore, sarbatorile sunt ale tale.E stresant acest job? Si mai o intrebare, la facultatea de geografie la geografia turismului, daca vreau sa profesez ca ghid am auzit ca nu se plateste foarte bine? Este adevarat? Multumesc, astept orice raspuns

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e sa cauti si sa intrebi pe cineva care lucreaza in domeniu, nu un student. Ca studentul nu prea are de unde sa stie care e treaba in resursele umane si ce inseamna de fapt munca din domeniu.
Legat de facultatea de geografie, nu ai nevoie de ea ca sa ocupi un post de ghid turistic.