| raluca68 a întrebat:

Funda!
Hei TPU!

La toamna implinesc 17 ani si vreau sa ma angajez vara asta, pentru 2 sau 3 luni.Deci,ceea ce vreau de la voi, e sa-mi dati oferte concrete de munca,, job, e.t.c(din Bucuresti)

3 răspunsuri:
| gigicaaaaaaa a răspuns:

Noi nu stim de ce esti tu capabil sorry.

| adita2013 a răspuns:

Era o firma MEDIA AGENCY SRL, care facea angajari. Lasa-mi adresa ta de email si o sa iti dau mai multe detalii.

| Andronic_Catalin_1991 a răspuns:

Vrei sa faci bani primind SMS-uri cu oferte si discount-uri la tot ceea ce iti place? Daca doresti detalii contacteaza-ma
http://www.youtube.com/watch?v=XhomSJKm1L8&list=HL1371885292 uitate la asta si te vei convinge