| treipuncte a întrebat:

Funda + vot ziceti-mi si mie cum sa fac niste bani? is baiat am 16 ani. nu prea pot sa ma duc ospatar si de astea ca am si scoala... imi trebuie niste bani urgent straight face am auzit de la niste baieti ca poti promova siteuri sau ceva de genu si iti dau banii... ziceti-mi si mie cum sa fac.sa fac niste banii!

6 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Poti deveni reprezentant avon sau chiar lider

http://avon-romania1.blogspot.com/

avonromania1@yahoo.com

| bamse a răspuns:

Daca vrei sa faci bani prin marketing pe net iti dau si eu o posibilitate.

http://twilighttours.blogspot.com este blogul meu, in care prezint oferta mea de cazare in insula Tenerife, Spania.

Pentru fiecare client pe care il trimiti la mine si cumpara sejurul ai 50 de euro.

Daca te intereseaza, pe blog ai toate datele mele de contact.

Numai bine

| anda2happy a răspuns:

Ronaclick plateste $0. 0050 pentru fiecare click pe reclama si 0. 0025 pr fiecare click dat de persoana inscrisa de tine.Suma minima de retragere este de 2 $ si plata se face in maxim 5 zile. Daca va intereseaza va astept pe site-ul http://www.ronaclick.com/? ref=anda2happy.

| Roxana_2818 a răspuns:

Chestia aia ca sa dai clikuri si primesti bani. un e deloc convenabila. Primesti 2 dolari maximum pe luna. Daca zici ca iti trebuie bani urgent imprumuta-te la cel mai bun prieten iar cand iti vor trebui sa ii dai inapoi iti recomand tot ca vine vacanta sa te angajezi ca barman esti platit cu vreo 6-7 mil da vei face bani din ciubuc zilnic 200-300 mii pe zi.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la pariuri sportive...vinde lucruri...fa smecherii nu stiu is multe oportunitati mai ales la varsta ta

| missbee a răspuns:

Treaba cu pariurile sportive sau jucatul la aparate e o modalitate ușoară de scos bani, dar e riscantă și provoacă și dependență. Plus că dacă vrei să scoți bani, trebuie să și pierzi.

Poți începe o mică afacere cu hăinuțe și tot felul de cacaturi. Am cunoștințe care fac comenzi de pe diverse site-uri de haine, și le vând ulterior adăugând taxa de transport (în jur de 20 lei) la fiecare haină vândută. Practic nu furi nimic, pur și simplu îi oferi persoanei care cumpără posibilitatea să probeze haina să vadă dacă îi place înainte să o comande de pe net...

Ar mai fi joburile part time de împărțit pliante sau fluturași, ori dacă nu, sunt joburi de promoter în supermarketurile mari gen Kaufland/ Carrefour, etc.