| AlexTm a întrebat:

In ultima vrema am obesrvat un fenomen foarte ciudat. Fete frumoase chiar foarte frumoase combinate cu baieti urati choar foarte urati care nu am nici bani sau ceva de genu asta. Nu pot sa inteleg ce vadeti voi fetele la un baiat foarte urat care e neingrijit, care nu are nici o legatura cu viata? Vreau cat mai multe pareri dar nu de genu ca ma iubeste si faze de genu ca din astea am tot auzit. funda :p

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate ca le satisface la pat si o au destul de mare.

| George_Tudor_1981_U2AX a răspuns (pentru mgtow):

Du-te dreacu de labar frustrat

| George_Tudor_1981_U2AX a răspuns (pentru mgtow):

Du-te naibi de frustrat

| George_Tudor_1981_U2AX a răspuns (pentru mgtow):

Cred ca esti invidios pe relatia altora de vorbesti asa frumos despre altele

| George_Tudor_1981_U2AX a răspuns (pentru mgtow):

Cred ca esti invidios pe relatia altora de vorbesti asa frumos despre altele

| George_Tudor_1981_U2AX a răspuns (pentru mgtow):

Nu e adevarat la fete in ziua de azi le plac tipi care le ofera dragoste si incredere.

| George_Tudor_1981_U2AX a răspuns (pentru mgtow):

Nu e adevarat la fete in ziua de azi le plac barbati care le ofera dragoste si incredere.

| mgtow a răspuns (pentru George_Tudor_1981_U2AX):

Esti stricaciunea societatii imbecilule laughing

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pana acum ziceati ca suntem materialiste si ca ne uitam numai la fizic.
Daca ne uitam si la ''oameni normali'' ziceti ca suntem nesanatoase...va hotarati odata?!

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Fata e plictisită deja de Don Juan care te vrea în patul lui o singură noapte.
Ea a găsit în tine ceva deosebit,dar tu nu doreşti să o vezi,să o asculţi,să o înţelegi.
Şi dacă nu va primi atenţie din partea ta,se va refugia în braţele primului venit.
Şi tu vei rămâne în urma ei privind cât de uşor ai renunţat la tot ce ai mai drag.
Ea nu pune preţ pe frumuseţea exterioară,deoarece ştie că este trecătoare.
Ea pune preţ pe sufletul tău,dar tu o îndepărtezi de tine prin intermediul propriului tău comportament.
Nu consideri că are şi ea dreptul la fericire?
Ea te vrea pe tine şi nu o aventură de o zi,o săptămână,o lună,ea te vrea pretutindeni lângă sufletul ei.
Acum crezi ce vrei,deciziile îţi aparţin.
Dar vei înţelege ceea ce spun acum în momentul în care vei pierde tot ce ai mai drag,vei învăţa să apreciezi şi vei regreta.
Vei sta cu mâinile legate în faţa propriei tale fericiri,fără să poţi schimba ceva,amintindu-ţi de vorbele mele.
Dacă vrei să ai ce doreşti, trăieşte clipa şi nu te mai gândi la ziua de mâine, că se pierde cea de azi.

| Castiel a răspuns:

Te oftici sau ce?laughing Aia urati nu au sanse pentru tine mr cocalar? pai ****i morti matii de cocalar!
Asa ca sa-ti raspund la intrebare,poate sau saturat de prostii aia care arata bine si sunt niste porci, aia uratii poate stiu sa se comportewinking (jignirle sper sa le inghiti, nu-mi plac oamenii ca tine care gandesc cu ****!)

| Elena1234456 a răspuns:

Poate ca doar ei stiu sa curteze mai bine. Poate se uita la suflet.Depinde de la caz la caz.Dar suntem siguri ca acesti baieti sunt fideli si stiu sa pretuiasca ce au.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Depinde de la fata la fata: unele pot sta cu asemenea tipi pentru ca le iubeste sincer, nu le minte, nu le inseala, le respecta, nu o fac pe smecherii, nu se cred cei mai tari din lumea asta, se comporta frumos cu ele, le intelege si cea mai neinsemnata "problema", sunt educati, inteligenti, le fac sa se simta bine din punct de vedere sufleteste etc. Si mai sunt si unele fete care stau cu asemenea tipi ca sa faca ce vor din ei, sa fie ei catelusii lor sau pur si simplu pot sta pentru sex ca poate le satisface ca nimeni altcineva.

| katy a răspuns:

Probabil asa sunt si ele. doar ambalajul arata binelaughing sincer eu una nu pun f mult accent ca un barbat sa fie super urat dar nici super frumos, accptabil insa conteaza f mult caracterul si sa fie un barbat ingrijit asta conteaza cel mai mult.parerea meahappy

| simiiii a răspuns:

Bunakiss! Stii depinde si de fata, adica daca e vreo proasta de'aia ingramadita, degeaba e frumoasa daca n-are gusturi. Un baiat uratel, gen tocilar, dar de treaba. Care uraste haosul, adora armonia, ordinea si curatenia. Ba chiar isi face patul singur dimineata! Mai si gatesteee. ehee.laughing l-as lua si eu ca menajeralaughing) mai conteaza fataraised eyebrows?laughing de'aia s-au inventat pungile de plastic. [Glumeam]. Mie una nu mi s-a intamplat sa fiu atrasa de un tip uratel, cu toate ca pentru mine nu conteaza asa de mult aspectul si bani ci sufletul si comportamentul. thinking Stiu ca acum un an, imi placea de unu si nu era asa frumos, dar nu stiu ce ma atragea la el, poate faptul ca era singurul care nu-mi facea curte si care nu se dadea la minethinking, faza e ca mai ma trata si cu indiferentathinking, pana la urma m-am plictisit de el, tot la gusturile mele am revenit. Stii si tu aia cu " dragostea e oarba " bine pana in unele cazuri cand dragostea devine prea oarbabatting eyelashes.

| Honeybunny a răspuns:

Pai mai exista si cupluri gen fata frumoasa baiat urat sau invershappy probabil ti se pare tie ca vezi cam prea multe fete frumoase cu baieti urati pentru ca te frustreaza acest lucru.dar, sti cum e? pana la urma nu'i frumos ce e frumos, ca e frumos ce iti place.normal,aspectul fizic conteaza foarte mult dar depinde si de felul unei persoane cum priveste o alta persoana.de exemplu o fata frumoasa poate sa se uite la tine sa nu fie impresionata si totusi sa fie cu un baiat cu mai putine calitati fizice, dar pe care datorita faptului ca il cunoaste sis e inteleg il vede mult mai frumos.in fond conteaza sa fi cu o persoana cu care te intelegi si care te iubeste si te va sprijini mereu.
poate s-au cam saturat si fetele astea frumoase de baieti cu aere care nu ar fi in stare sa faca nimic pentru ele doar arata foarte bine impreuna.o relatie inseamna mai mult de atat.dar oricum,repet,mi se pare ca esti cam frustrat si de aceea ti se pare chestia asta, la urma urmei suntem toti oameni cu calitati si defecte, nu or sa se gaseasca suflete pereche cu acelasi numar de calitati acelasi numar de defecte si la fel de urati sau la fel de frumosilaughing

| MMadalina a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin termenul de "urat". Ceea ce tie ti se pare urat mie s-ar putea sa-mi placa.

O zi buna!

| Maria_7883 a răspuns:

Heii de ce credeti voi baietii ca o fata"frumoasa" s-ar uita la "frumusetea" unui baiat sau la banii lui? Fetele nu vor neaparat un barbat frumos si influent,ci un barbat care sa i o ofere dragoste,siguranta si incredere.Pur si simplu o fata viseaza la dragoste adevarata, fara a se gandi la partea materiala, deoarece daca moral se va simti bine atunci ea va avea putere de munca pentru amandoi.

| Twp3w a răspuns:

Mai daca asta e adevaruu! Ce vrei sa te bagi cu cel mai frumos baiat care mai are vreo 5 pe langa tine... Uneorii sunt si eoo de parere ca nu trebuie sa fie Fat-Frumos pentru ca aceeia sunt cei mai fitosii si figurantii care chiar nu stiu sa pretuiasca o fata pentru ca daca se cred frumosii ce isi pot zice in sine:O dao dracu si pe asta ca nu ma intereseaza de ea oricum eu arat bine si imd imi gasesc alta! Cel mai de pret este Caracterul care rar il gasesti la cine care sa fie ok! Frumusetea e trecatoare tongue... Funda?happy

| AnaSury a răspuns:

Nu te poti baga peste gusturile omului. Fiecarei fete ii place altceva. Dar oricum trebuie sa fie ingrijit si cat de cat sa arate bine, cum zic unii "sa nu iti fie rusine sa mergi cu el/ea pe drum".
Si eu merg pe drum si vad fete frumoase cu baieti neingrijiti asa cum ai zis si tu sau fete populare cu tocilari. Eu mi-am raspuns: Pt ca baietii aia "smecheri" sau cu bani unii nu vor altceva decat. (stiti voi la ce ma refer).big grin asa ca o fata "serioasa" se vede mai bine cu un tocilar care sa o iubeasca decat cu un "smecher" care sa isi bata joc de eawinking. asta a fost parerea mea.
Sper ca te-am ajutat!

| ruginiz a răspuns:

E destul de simplu... aspectul atrage privirea, personalitatea atrage sufletul. asta si "dragostea e oarba"

| AriaPink a răspuns:

Pai poate ele ii plac fiindca sunt baieti foarte politicosi si poate le plac pentru ce sunt nu pentru ce au sau te esti gelos fiindaca iti place de acele fete.

| Aliceeeee2 a răspuns:

Pai, scuze, dar nu prea conteaza asa mult fizicul(pentru mine)... Conteaza sufletul. Bine, ca, trebuie sa fie si dragut, normal! Deci, fiecare are gusturile lui. Daca pentru tine acei baieti iti par hidosi, pentru altii sunt printi. Asa ca, nu e foarte greu sa iti dai seama.