| Varvara660 a întrebat:

deci va rog sa ma ajutati! trebuie sa imi faca un baiat un cadou de Craciun,ca la scoala am extras un biletel si eu i-am iesit la acel baiat(pe langa ca il plac). Faza e ca eu tot imi dau filme de genu,,poate nu a vrut mie sa imi faca,,, "poate nu ma suporta"(e prietenos desi nu prea vorbim)l-am auzit spunand ca,,nu stie ce sa imi faca cadou,,.Si eu cumva ma subestimez,ca eu nu merit mai ales de la el, si vreau sa scap de gandurile astea.Chiar saptamana asta l-am auzit cand un baiat ma comparat cu niste baieti dintr-o scoala(gen ca sunt ca mine de mici la inaltime)si baiatul care il plac a zis ca fetele de genu sunt ok

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Ok. Gandeste-te doar... de ce ar merita alta mai mult decat tine?
Meriti la fel de mult ca si colegele tale.

Sfatul meu ar fi sa te apreciezi mai mult si sa te bucuri caci ai avut noroc la acea tragere!

| Varvara660 explică (pentru RainmakerX):

Consider ca nu e intamplator ceea ce s-a intamplat(chiar persoana pe care o plac, s-a nimerit sa extraga numele meu)

3 răspunsuri:
| Diamondsz a răspuns:

Si care e intrebarea?

| Varvara660 explică (pentru Diamondsz):

Nu stiu cum sa scap de acele ganduri