| ErikaEri a întrebat:

FundaVOT
deci...stie cineva site-uri precum okazii.ro sau craiovaforum unde pot vinde pantofi Giuseppe Zanotti, Christian Louboutin, unde sunt si cautate aceste produse si cumparate la un pret " promotional? Funda+vot

3 răspunsuri:
| AndreeeaConstantin a răspuns:

Eu pe okazii am vazut anunturi d'asteawinking

| ErikaEri explică (pentru AndreeeaConstantin):

Se cumpara? adica le am la preturi rezonabile, de la 2mii $ la 1000 lei poate chiar mai jos

| AndreeeaConstantin a răspuns (pentru ErikaEri):

Nu stiu exact cat se cumpara dar ai putea sa incerci. Ma gandesc ca din moment ce exista, nu or fi puse degeaba, poate au fost si vanzari. Succes happy