| VeroniMichy a întrebat:

Halaw.
Mi-am facut recent un card la brd si nu stiu cum sa ma loghez, cardul e pentru minori.
Am incercat ambele aplicații brd (You brd, my brd mobile) la you brd pun cnp si nr de tel si da eroare, iar la my brd mobile nu stiu codul de activare.
Menționez cardul nu a fost folosit pana acum.
Thanks.

Răspuns Câştigător
| Rusudaniela a răspuns:

Bună. Trebuie sa te duci la banca și iti vor da ei un cod care sa-l introduci sa poți folosi YOU BRD. Eu asa am făcut de asta mi-am permis sa raspund.

1 răspuns:
| Licurici2305 a răspuns:

Trebuie sa activezi cardul la un ATM, dupa aceea vei putea iregistra cardul în aplicație.