| sergiu27 a întrebat:

Halloweenul este sambata asta sau duminica asta

Răspuns Câştigător
| naoko a răspuns:

Luni

6 răspunsuri:
| Millanteria a răspuns:

Buna.
Halloweenul este luni, pe 31 octombrie.
Have a nice day!

| ღClauuღ a răspuns:

Halloween`ul este pe 31 octombrie adica luni happy

| ioanagazdac a răspuns:

Salut! Halloween se serbează în fiecare an pe data de 31 octombrie. Anul acesta va fi luni. Însă din câte am observat petrecerile au început deja de vineri 27 octombrie. Va fi o sărbătoare prelungită. Dacă vrei idei intră aici http://petreceri-pentru-copii.blogspot.com/......oween.html

| Karinakari99 a răspuns:

Nu,Halloweenul se serbează luni pe 31 octombrie.Deci,pe 31 octombrie în fiecare an se sărbătoreşte (cine doreşte). Dacă îl serbezi, îţi doresc " Distracţie plăcută! ".

| αnny a răspuns:

Halloween'ul este luni:*

| lovestruck a răspuns:

Luniwinking