| Lora1 a întrebat:

Ce este pentru voi Halloweenul?

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O tema funny si scary in acelasi timp pentru o petrecere.

| Evolution a răspuns:

La noi românii o porcărie.

| M25M a răspuns:

Inca o "sarbatoare" preluata de la americani.
In curand urmeaza Thanksgiving Day(Ziua recunostiintei) si de ce nu 4th of July.

| xBya a răspuns:

A normal day in which I do what I usually do.

Răspuns utilizator avertizat
| xBya a răspuns (pentru wdexwjmwd):

La fel de profund ca si dragostea ce ti`o port.

Răspuns utilizator avertizat
| OskarRM a răspuns:

O aiureală.

| Priceputeanu a răspuns:

O sarbatoare idioata in SUA.

| IIxGriimZz a răspuns:

O starbatoare tampita...Ne religioasa
Nu vad nimic religios in a te imbraa in morti si scheleti straight face

| NarcisNrC a răspuns:

O sarbatoare. Funda?

| Frumusika3 a răspuns:

Aolo, o mare tampenie! Cine naiba le deschide usa la copii aia batuti in cap sa le dea dulciuri? Vorba lui mihai25mihai in curand va veni si ziua recunostintei...

| biencutzapwp a răspuns:

Halloweenul pentru mine este o tampenie trebuie doar sa te imbraci in niste costume de mort si sa te dai drept infricosator noi romanii prin sarbatoarea aceasta veneram ''mortii '' in general funda?