| anonim_4396 a întrebat:

dau o petrecere de halloween, dar cade duminica! Asta nu este o problema, dar totusi ar fi fost mai usor sambata, deoarece a doua zi nu mergem la scoala(eu si prietenii mei)...credeti ca halloweenul se face si sambata, daca nu asta e!
dau funda celui ce explica de ce ar fi bine sau nu sa o facem sambata...mersi muult!

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

Ce mai conteaza important e sa va distrati, dar eu as zice ca e mai bine sambata e timp mai mult puteti prelungii distractia pana mai tarziu, duminica e mai obositor pentru luni dimineata si toata ziua o sa fiti somnorosi

3 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Nu conteaza

| Baby a răspuns:

Pai puteti sa stati pana tarziu si a doua zii nu trebuie sa va treziti devremethinking
simplu. fa-o sambata, duminica lumea sta cu familia, chestii chestii.
sambata e perfect. Sa te distrezi!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stii si u ca e e interzis e mai tentant? hai sa recunoastem.si daca doarme la tine a doua zi mergeti impreuna la scoala, vb cu voi noaptea despre halloween, si n-ar fi pacat sai auziti pe altii ca fac ceva duminica si voi sa stati sa va scrieti temele ca ati dat sambata? sper ca te-am ajutat, da si u un vot plz http://www.interlink.ro/c/9082