| ancuta286 a întrebat:

HEEEI! Vreau sa imi iau cont de netlfix. Si am un card master card. De fapt 2. Si faza e, depun banii lunar sau mi-i iau ei direct? Pe unul din carduri am gen salariul si mai am firme care iau banii direct de acolo fara sa ii depun si altul pe care l-am mai folosit in achizitii online in rate. Ce card sa pun? Si trebuie sa depun neaparat banii lunar, nu exista optiunea sa ii ia ei direct?

Răspuns Câştigător
| Reddfox a răspuns:

Netflix i-a banii direct din cate stiu eu, si cand vrei sa oprești abonamentul, ai la setari acea opțiune. Ai putea sa folosesti cardul pe care iti intra si salariul.

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Iti iau direct banii.

| ℓαυяα a răspuns:

Îți ia banii direct. Pune cardul pe care ai salariul.

| CarcotasulVesel a răspuns:

"Si faza e, depun banii lunar sau mi iau ei direct?"
sigur ca iti iau ei banii PE CARE NU II DEPUI, deci daca ai card, nu trebuie sa bagi bani in el ca o sa tina pana la sfarsitul zilelor

EVIDENT CA DACA NU O SA BAGI BANI IN EL NU O SA AI DIN CE FACE PLATI!

si, da, merge ori sa te duci fizic la banca si sa depui lunar, ori sa iti intre salariul direct pe card!

| Reddfox a răspuns:

Ia banii * scuze, nu eram atent happy