| TheHunter38 a întrebat:

Sallut, pentru a crea un cont online de pariuri, de ce este necesar:
Trebuie sa creez un cont la o banca (cu card), pe care sa depun banii pe care vreau sa ii transfer pe contul de pariuri?
Iar retragerea de numerara se face pe cardul creat la banca respectiva?., dar cum ramane cu bonusu acordat?
Mai multe detalii mi-ar fi de folos

1 răspuns:
| o1cristina a răspuns:

Da, trebuie sa ai un card la o banca pe care sa depui bani atunci cand vrei sa ii virezi in contul casei de pariuri online. Cand ai facut transferul, tu primesti contravaloarea banilor in contul tau virtual. Daca primesti bonus, ti se adauga acolo. Dar, de obicei, bonusul il primesti doar daca rulezi toata suma depusa. Si bonusul nu poti sa il scoti doar daca il rulezi si pe acela in pariuri.
La scos, faci transferul inapoi, spre contul cardului.