| syjey a întrebat:

Funda:Cine stie cum pot paria online? vreau sa spun imi trebuie cont, card? ...banii pe care eventual ii voi castiga ii pot retrage de pe card sau din cont? ori din aman2, trebuie sa paltesc vreo suma lunar doar pentru faptul ca am cont deschis
?

Răspuns Câştigător
| bookute a răspuns:

In primul rand trebuie sa fi major.Eu ti-as recomanda bet365.com,un site excelent mai ales ca acum are o promotie pentru prima depunere in care ofera 100% bonus in limita a 300 ron.iti faci cont poti sa depui cu cardul sau prin transfer bancar, suma minina parca 25 Ron, nu trebuie sa platesti nimic ca ai cont deschis, dupa ce ai rulat bonusul de 3 ori in pariuri poti sa retragi.Iti recomand cu incredere este un site simplu, poti paria live pe meciuri sau orice vrei tu