| leydiiix a întrebat:

Heei.Anul acesta fac 15 ani.Parintii mei nu sunt de acord cu hainele pe care vreau sa le port si imi cumpara ei.As vrea sa fac ceva pe timp de vara.NU vreau raspunsuri de genul 'imparte pliante'. Daca stiti sigur niste metode prin care pot strange macar 30 lei.straight face

4 răspunsuri:
| RebecaBaa a răspuns:

Hmmm...part-time la o cofetărie, restaurant... ceva de interior, strângi mese, speli vase, etc. Trebuie doar să te interesezi mai bine. Şi btw, ce fel de haine vrei să porţi de nu sunt părinţii tăi de acord? straight face

| advzxcxzxc a răspuns:

Ceri de la rude si spui ca dai parintilor banii sa-ti cumpere hainele dar de fapt tu ti-le ieiwinking si daca nu vor spune-le ca iti cumpercarti ceva educativ n u au cum sa te refuze si daca nici asta nu merge metoda cea mai buna ar fi sa te angajezi sau sa iti vinzi haine ceva care nu mai vrei si iti displace te rogggggggg imi dai funda ca nu prea am deloc sad

| Mihnea_Cazacu_1984 a răspuns:

Imparte pliante

| leydiiix explică:

Dau funda!