| FloriIoana a întrebat:

Hey!
Stiti cum pot sa face rost de 400 lei?
Si nu vreau raspunsuri gen:vorbeste cu parintii tai(oricat as vorbi nu ma asculta),cere la bunici(sunt morti),cere la rude,angajeaza-te,imparte pliante,castiga dupa site-uri, etc.

DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai si daca nu vrei sa te angajezi sau sa ceri de la rude/prieteni tu cum ai impresia ca poti sa faci bani? Ii cultivi in ghiveci? laughing))

| IsabelaIssa a răspuns:

Tu vrei bani fara sa faci nimic? Ce tare big grin

| Iancu_Marin_1987 a răspuns:

Nu există bani ieftini și ușor de găsit. Pentru a căpăta bani, poți ori să lucrezi (e nevoie de timp), poți să-i împrumuți (dar trebuie să-i întorci în final) sau poți să-i sustragi, să-i furi (e riscant), să joci la jocurile de noroc (vei pierde în final totul).

Uite la părinții tăi, ei lucrează și cunosc prețul banilor. Ar trebui să-l cunoști și tu.

| CreștinOrtodox a răspuns:

Angazeazăte la un part-time job ca ospătăriță! Îți trebuie acordul părinților dacă nu ai peste 18 ani!

| Alde a răspuns:

Am o oferta pentru tine: daca stii/cauti firme care ar cumpara de la mine websiteuri, magazine online, logo, pliante etc atunci as putea sa-ti dau un comision bunicel.

| Crystyan2000 a răspuns:

E o aplicatie carte te plăteste daca descarci niste jocuri. E super sigura(pana acum am castigat 20$). Numele ei e WHAFF. O descarci apoi introduci codul AV 79864(castigi 1$). Banii ii scoti la 10$ prin paypal.