| TheBestTPU a întrebat:

Hei! Am implinit 17 ani iarna asta si as vrea sa fac ceva banuti vara asta...nu stiu...maybe a part time job sau ceva de genul. Nu stiu daca m-ar primi cineva daca nu am 18 impliniti. Ce parere aveti? Ceva sfaturi?

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Buna.Esti destul de mare, ai putea sa mergi la mai multe restaurante, cafenele, terase si sa intrebi pentru un post part-time de ospatar.Sigur o sa te ia cineva daca mai sunt locuri.

| Pandhoraa a răspuns:

Cu acordul parintilor poti lucra ca operator interviu asistat de calculator de acasa si asta nu doar vara
e un job part time cu contract de munca
https://www.mercury.ro/......ator-cati/