| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am scris o carte si imi caut sponsorizari in schimbul reclamei. Aveti idee unde as putea cauta? La ce firme? As putea da anunturi pe vreun site anume?
Mersi mult de tot!

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Contacteaza cateva edituri, cine stie de unde sare iepurele?!

| Mihaela a răspuns:

Cartea este gata, am tiparit-o. Problema este ca nu am avut suficienti bani decat pentru 40 de exemplare. Cautati pe facebook "Unele povesti de dragoste nu mor niciodata" si gasitit acolo. Mersi de raspunsuri!

| Kiky2 a răspuns:

Nu stiu un raspuns la intrebarea ta dar vreau sa te intreb ce carte ai scris

| Oliveoo a răspuns:

Nu stiu draga mea dar daca o publici [peste ani si ani etc] sa imi zici si mie numele ca vreau sa o citesc. Tare mis curioasa ce imaginatie aikiss

| georgica112 a răspuns:

Si eu am scris o carte dar acum trebuie sa o tiparesc si dupa sa o public! http://pascalgeorge.blogspot.com iata blogul meu...dar din pacate nu am prea multi bani + ca mai trebuie si promovare!
Cartea are un subiect super bun zic eu si au zis-o si multi altii!