| daniellla a întrebat:

Hei, buna, recent mi-am facut cont pe okazii.ro sa pot vinde niste lucruri si nu inteleg o chestiethinking, daca trimit produsul persoanei respective, ea cum imi va plati, tinand cont ca nu e din oras.Astept raspuns, multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| BonaNote a răspuns:

Pai tu lasi coletul la posta, ei il trimit la persoana respectiva. Pentru a-l ridica, persoana aceea trebuie sa plateasca pretul care este scris pe cutie...iar bani ii vei primi tu.

3 răspunsuri:
| Echaursi a răspuns:

Am impresia ca prin posta, sau un curier.nu stiu.
Ce stiu este ca, la posta banii ii va da cand v-a ridica coletul, plus o taxa postala.
Banii iti vor venii tie.
Bafta.

| xBluO a răspuns:

Baga codul pin si ii ia bani din cardul de credit si ii baga la tine.

| alexandruradu a răspuns:

Salutare, produsul îl trimiți prin poștă "Ramburs". El când el se va duce să ridice coletul va trebui să achite și suma stabilită de tine, altfel nu îl va putea ridica. Ține cont că tu va trebui să plătești și taxele de transport! :-)