| mihela94 a întrebat:

Hei! Buna ziua! As dori informatii clare si concrete va rog de la cineva care chiar stie. Ce acte imi trebuie si cati bani pentru a scoate propriul taxiu la strada? Vreau toate informatiile, tot ce trebuie facut pentru acest lucru.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

De ce nu faci uber?
singur sa faci taxi, costa licenta, aparatul de taxat si nu poti sa iei decat din statia de taxi pana iti faci un numar de clienti care iti stiu numarul, iar asta mai mult ziua, ca noaptea chiar nu te gaseste nici un client

in schimb uber poti sa faci si noaptea, de oriunde