| lovem3 a întrebat:

Buna tu:* as dori sa stiu si eu cam cat ar costa vaccinarea la o pisicuta de aproape 6 7 lunithinking am luato de pe strada in urma cu 3 luni si nu i-am facut vaccin nici pana in ziua de azi si vreau sa merg sa ii fac azi dar sa stiu cam cati bani ar trebui sa am la mine. multumesc:*

2 răspunsuri:
| Kennysa a răspuns:

12 lei,asa a costat la mine, totusi ia mai mult la tine, ia 50 lei ca sa fi sigura,depinde de vaccin si de fiecare doctor, dupa ce ii faci vaccinul o sa iti spuna veterinarul cand sa vii iar, succes!

| Noname1920 a răspuns:

Pana in 100 de lei de fapt 100 de lei este chiar mult dar depinde si ce vaccin.