| Boss_Robert_1994 a întrebat:

Hei!
Cat costa intrarea de anul acesta la Aqua Magic din Mamaia?
Si costa decat intrarea s-au si fiecare chestie in care te dai?
Si daca costa fiecare chestie in care te dai....cam cat ar costa(niste exemple:topoganul cu apa,telegondola, tuburile...)
Mersi!

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Pana pe 26 iunie daca mergi inainte de ora 10 accesul e gratuit. Restul preturilor de intrare le poti vedea aici: http://www.aqua-magic.ro/index.php/tarife-sezon-2014/tarife-standard

Nu costa suplimentar in afara de intrare sa te dai la topogan, tuburi sau altele din interior. Telegondola nu face parte din Aqua Magic. Aaa, si tot referitor la Aqua Magic daca intri nu poti iesi si intra iar cu accelasi bilet, odata intrat dimineata ramai pana seara sau daca pleci pleci de tot. In interior exista si terase/restaurante unde poti servi masa/baturi, insa contracost nu e inclus in pretul intrarii.

| Boss_Robert_1994 explică (pentru mont):

Deci daca vrei sa te dai pe topogan nu platesti in plus nu?

| mont a răspuns (pentru Boss_Robert_1994):

Exact