| The3w0que3n a întrebat:

Hei. Cum pot sa imi fac "afacerea" mai cunoscuta? Aplic unghii cu gel, si mi-am facut o pagina. Mi-as dori sa o fac mai cunoscuta si sa atrag mai multe cliente. Aveti vreo idee? Cum as putea sa o promovez?

Răspuns Câştigător
| MediaMaxRO a răspuns:

In primul rand, trebuie sa pui la dispozitie cateva oferte la inceput. Vorba se duce repede, mai ales atunci cand iti faci bine treaba. E vorba de fete si unghii, evident ca vor afla toate prietenele unei persoane careia i-ai facut o treaba buna si i-ai oferit si o reducere.
De asemenea, pe langa site-ul web, fa-ti si o pagina pe Facebook.
Pe site-ul web, trebuie sa pui continut, nu trebuie sa ai afisate doar ofertele tale. Pune informatii interesante, cum toata istoria unghiilor, cum se realizeaza in mare parte, dar incearca sa nu iti dezvalui toate secretele.
Va dura mult sa te promovezi, dar daca insisti vei reusi.

4 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Pune-o aici pe TPU ca raspuns la intrebare

| Den30 a răspuns:

Pai..in primul rand ai putea sa faci publicitate pe diferite grupuri paginii tale, sa le trimiti pagina [link]oameniilor prin chat si poate vor fi interesati si vor da mai departe pagina ta. Poti sa cauti pagini care se acupa cu acelasi lucru si sa intrebi daca vor publicitate reciproca. smug