| lalla97 a întrebat:

De aproximativ o luna am inceput sa aplic unghii cu gel si nu prea am cliente..bine)inteleg ca nu ma cunosc foarte multe persoane dar voiam sa intreb cum sa fac sa fiu mai cunoscuta..cum sa afle fetele de mine..sunt foarte multe fete cu experienta mare in domeniu.dar pentru inceput ce recomandati? multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Sa lucrezi cat mai bine, la preturi accesibile si atunci fetele care vin la tine o sa te recomande prietenelor lor.
Fa-ti si o pagina de Facebook speciala pentru unghii si invita-ti prietenele fete sa o aprecieze. Pune-ti si pretul in descriere, ca atunci poate vor fi atrase.
IAr pe pagina, in general, posteaza diverse modele pe care le-ai realizat sau le-ai putea realiza.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fa-ti reclamă pe Facebook.

| lalla97 explică:

Multumesc tuturor.o sa mai caut detalii si la pret oferte de sarbatori.

| XxRalukaxXValentinaXx a răspuns:

Buna! Iti poti ruga prietenii sa te recomande sau(cel mai bine.zic eu)sa iti faci pagina de Facebook.

| Snnklasla a răspuns:

Incearca sa faci o colaborare cu cineva sau sa angajezi pe cineva sa iti faca publicitate

Funda?happy