| Aniebaw a întrebat:

Hei, daca am abonament la Orange, am cum sa transfer gen 0, 20 euro unui numar care nu e pe abonament? Mi-au ramas niste bani pe o cartela si vreau mai am nevoie de gen 0, 20 de euro ca sa-i folosesc, dar nu apare niciunde optiunea de a transfera pe alt numar in afara de abonament daca sun la *100#

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Poti incarca pe o cartela prepay suma de pe abonament. Optiunea minima este de 1 euro credit.
Trebuie sa ai un cont pe internet (My Orange), unde sa faci re-incarcarea pre pay (sau optiune aleasa prin mesaje, de pe telefonul cu abonament).